Dizajnová klimatizácia VIVAX R+ ACP-12CH35AERI/I+ SILVER

Predstavujeme klimatizáciu VIVAX R+ ACP-12CH35AERI/I+ SILVER: spojenie vyspelých technológií a elegantného dizajnu s výkonom 3,81 kW. Ideálne pre vytvorenie komfortného prostredia v obchodných a obytných priestoroch.

282.50  bez DPH
339.00  s DPH

Máte záujem - kontaktujte nás

Dizajnová klimatizácia VIVAX R+ ACP-12CH35AERI/I+ SILVER predstavuje perfektnú symbiózu medzi technologickou inováciou a štýlovým vzhľadom. Ako nástenná vnútorná jednotka pre multi split systémy sa pýši nominálnym výkonom 3,81 kW, čo je ideálna hodnota pre efektívne chladenie či vykurovanie rôznych druhov priestorov, od obchodných zón až po útulné obývacie izby.

Jej prednosťami nie sú len technické špecifikácie. Jej vizuál je navrhnutý tak, aby splynul s moderným interiérom a nenarušoval estetiku miestnosti, kým je zároveň stredobodom pozornosti vďaka svojmu jedinečnému striebornému dizajnu. No to, čo skutočne odlišuje tento model od iných, sú jeho pokročilé funkcie. Funkcia "I feel" automaticky zisťuje teplotu miestnosti a upravuje klimatizáciu tak, aby dosiahla optimálny komfort. Samočistiaci mechanizmus potom zabezpečuje, že zariadenie zostane čisté a efektívne, minimalizuje potrebu častého údržbového zásahu.

Výhodou je aj jeho energetická efektívnosť. V dnešnej dobe, keď sa všetci snažíme myslieť na životné prostredie a zároveň šetriť na účtoch za energie, je tento model klimatizácie jasnou voľbou. Je nielen ekonomicky efektívna, ale tiež eco-friendly, vďaka použitiu plynu R32, ktorý je známy svojou nízkou emisnou hodnotou.

V závere, VIVAX R+ ACP-12CH35AERI/I+ SILVER je klimatizácia, ktorá spĺňa potreby moderného človeka - technologicky pokročilá, energeticky účinná a vizuálne príťažlivá. Je to investícia, ktorá prinesie komfort a štýl do vášho domova alebo pracoviska.

Klimatizácia VIVAX predajňa
Klimatizácie VIVAX Slovensko
luntask@gmail.com
0918 888 378
OD PRIOR, 1.poschodie
Andreja Hlinku 46
Piešťany 921 01

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok
8:30 - 17:00
Sobota
zatvorené
Nedela
zatvorené