Dizajnová klimatizácia VIVAX R+ ACP-12CH35AERI/I+ RED

VIVAX R+ ACP-12CH35AERI/I+ RED je dizajnová klimatizácia s vysokým výkonom a inteligentnými funkciami. Jej červený dizajn a pokročilé technologické vlastnosti zabezpečujú optimálny komfort a energetickú efektívnosť.

282.50  bez DPH
339.00  s DPH

Máte záujem - kontaktujte nás

V súčasnej dobe, kedy klíma v našich domovoch a kanceláriách zohráva kľúčovú úlohu v našom pohodlí, je dôležité mať spoľahlivé a výkonné klimatizačné zariadenie. Vstúpte do sveta VIVAX R+ ACP-12CH35AERI/I+ RED - nástenna klimatizácia, ktorá nie je len obyčajným zariadením. Je to syntéza najnovších technologických inovácií, estetiky a funkčnosti.

Začnime s jej dizajnom. Skvelá červená farba dáva tomuto modelu charakter a eleganciu, ktorá doplní každý interiér. Je ideálna pre tých, ktorí hľadajú niečo viac ako len tradičnú bielu klimatizáciu. Táto klimatizácia je dokonalým spojením štýlu a inovácie.

Z hľadiska výkonu ponúka VIVAX R+ úžasný výkon 3,81 kW. To znamená, že dokáže rýchlo a efektívne regulovať teplotu v akomkoľvek priestore, či už je to obývačka, spálňa alebo kancelária. S funkciou "I feel" je schopná automaticky detekovať teplotu v miestnosti a prispôsobiť sa podľa vašich potrieb. To vám poskytne pocit príjemnej klímy bez nutnosti neustáleho nastavovania teploty.

Okrem toho, ak ste ekologicky založení a dbáte na životné prostredie, oceníte, že táto klimatizácia používa ekologický plyn R32 a má energetickú triedu A+++. Jej pokročilé technológie šetria energiu, čo znamená menšie účty za elektrinu a menší dopad na životné prostredie.

VIVAX R+ ACP-12CH35AERI/I+ RED je skutočne klimatizáciou novej generácie, ktorá prináša dokonalý komfort a estetický zážitok do vášho života.

Klimatizácia VIVAX predajňa
Klimatizácie VIVAX Slovensko
luntask@gmail.com
0918 888 378
OD PRIOR, 1.poschodie
Andreja Hlinku 46
Piešťany 921 01

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok
8:30 - 17:00
Sobota
zatvorené
Nedela
zatvorené