Dizajnová klimatizácia VIVAX R+ ACP-18CH50AERI/I+

Moderne navrhnutá klimatizácia VIVAX R+ s výkonom 5,57 kW, bio filtrom a ionizátorom. Ponúka technológiu "Cítim" a ovládanie cez WiFi s aplikáciou NethomePlus. Ideálne pre obchodné a obytné priestory.

315.83  bez DPH
379.00  s DPH

Máte záujem - kontaktujte nás

Dizajnová klimatizácia VIVAX R+ ACP-18CH50AERI/I+ je skutočným majstrovským dielom v oblasti klimatizácie. So svojím nominálnym výkonom 5,57 kW je nielen silnou, ale aj nesmierne účinnou vo svojej kategórii. Navrhnutá pre moderné obchodné aj obytné priestory, dokáže sa prispôsobiť rôznym požiadavkám, či už ide o rýchle chladenie v horúcich letných mesiacoch alebo o vykurovanie v chladnejších obdobiach.

Jedna z hlavných vlastností, ktorá túto klimatizáciu odlišuje, je jej schopnosť "Cítim". Vďaka integrovaným senzorom v diaľkovom ovládači dokáže odčítať aktuálnu teplotu v miestnosti a prispôsobiť svoju činnosť tak, aby bola teplota vždy optimálna a zároveň úsporná. Bio filter spolu s ionizátorom zaručuje, že vzduch, ktorý je do miestnosti dodávaný, je čistý a zbavený alergénov a iných škodlivých častíc.

Čo je však skutočne inovatívne, je schopnosť tejto jednotky pripojiť sa cez WiFi a umožniť jej ovládanie prostredníctvom špeciálnej aplikácie NethomePlus. Takýto spôsob ovládania zvyšuje komfort užívateľa, umožňuje plánovanie, programovanie a monitorovanie klimatizácie z akéhokoľvek miesta, či už ste doma, v práci alebo na dovolenke.

Okrem všetkých týchto technických predností nemožno prehliadnuť ani estetický aspekt klimatizácie. S jej moderným dizajnom a elegantným vzhľadom bude skvostným doplnkom akéhokoľvek interiéru, pridávajúc mu dotyk luxusu a sofistikovanosti.

Klimatizácia VIVAX predajňa
Klimatizácie VIVAX Slovensko
luntask@gmail.com
0918 888 378
OD PRIOR, 1.poschodie
Andreja Hlinku 46
Piešťany 921 01

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok
8:30 - 17:00
Sobota
zatvorené
Nedela
zatvorené