DIZAJNOVÁ KLIMATIZÁCIA VIVAX V ACP-09CH25AEVI/I2s SIVÉ ZRKADLO

Spojenie výkonu a dizajnu: VIVAX klimatizácia s výkonom 3,22 kW, energetickou účinnosťou v triede A++ a moderným sivým dizajnom s reflexným čiernym panelom

307.50  bez DPH
369.00  s DPH

Máte záujem - kontaktujte nás

V dnešnej dobe sa očakáva, že modernej klimatizácii ide nielen o poskytovanie pohodlného vnútorného prostredia, ale aj o to, aby bola vizuálne príťažlivá a esteticky ladiaca s interiérom, v ktorom sa nachádza. Spoločnosť VIVAX to pochopila a prináša model V ACP-09CH25AEVI/I2s GRAY MIRROR, ktorý kombinuje najnovšie technológie chladenia a vykurovania s prepracovaným dizajnom.

Táto klimatizácia má nominálny výkon 3,22 kW, čo znamená, že dokáže efektívne regulovať teplotu v rôznych obchodných alebo obytných priestoroch. Jednou z jej najväčších výhod je vysoká energetická účinnosť. V energetických triedach A++ v chladení a A+ vo vykurovaní ponúka výkonné a zároveň úsporné riešenie pre všetky typy priestorov.

A čo sa týka estetiky? Sivý dizajn jednotky doplnený reflexným čiernym panelom nie je len funkčný, ale aj vizuálne atraktívny. Moderný a elegantný vzhľad tejto jednotky prinesie do vášho priestoru štýlový doplnok, ktorý sa stane skutočným centrom pozornosti.

Vďaka integrovaným funkciám, ako je bio filter a ionizátor, VIVAX klimatizácia nielen chladí alebo vykuruje, ale aj aktívne prispieva k zlepšeniu kvality vzduchu v interiéri. Odstraňuje znečisťujúce látky a alergény, čo je obzvlášť užitočné pre osoby s citlivými dýchacími systémami alebo alergiami.

Ako bonus, po zakúpení modulov WiFi je možné túto jednotku ovládať prostredníctvom špeciálnej aplikácie NethomePlus. Toto je ideálne pre tých, ktorí hľadajú pohodlie a flexibilitu pri ovládaní svojho zariadenia na diaľku.

V dnešnom svete, kde technológia a dizajn idú ruka v ruke, VIVAX V ACP-09CH25AEVI/I2s GRAY MIRROR skutočne nastavuje nový štandard v oblasti klimatizácie.

Klimatizácia VIVAX predajňa
Klimatizácie VIVAX Slovensko
luntask@gmail.com
0918 888 378
OD PRIOR, 1.poschodie
Andreja Hlinku 46
Piešťany 921 01

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok
8:30 - 17:00
Sobota
zatvorené
Nedela
zatvorené