O značke VIVAX

VIVAX

bol vytvorený pre vybavenie každej domácnosti s najnovšími technológiami. Tím odborníkov neustále pracuje na technologickom rozvoji, zlepšovaní funkcií a modernom dizajne produktov. Nasledovaním trendov a Vašich potrieb sú výrobky VIVAX vytvorené s cieľom poskytovať kvalitné, rýchle, jednoduché a ekonomické vybavovanie vášho domova modernou technológiou. Inými slovami, VIVAX bol vytvorený práve pre vás!
Vedení poslaním neustáleho vývoja, zvyšovania produkcie a rozširovania sortimentu by sme chceli uľahčiť každodenný život a uspokojiť Vaše každodenné potreby pre technológie 21. storočia. Investíciami do znalostí a profesionality našich odborníkov, do zlepšenia existujúcich produktov a vývoja nových pomocou pokrokových prístupov, do kvality a vlastného dizajnu by sme Vám chceli poskytnúť kompletný sortiment zariadení, ktoré spĺňajú všetky Vaše potreby. Náš sortiment je rozdelený do skupín, ktoré umožňujú ľahší prístup k Vašemu vysnívanému produktu.

IMAGO

Sledovanie televízie je pre väčšinu z nás dôležitou súčasťou dňa. To nám umožňuje preskúmať svet bez toho aby museli opustiť našu obývačku. To je dôvod, prečo náš sortiment IMAGO ponúka kompletný škálu LCD, LED alebo CRT televízorov. VIVAX IMAGO zariadenia majú moderný dizajn, širokú funkcionalitu a vysokú kvalitu. Od tejto chvíle môžu všetci členovia domácnosti mať svoju vlastnú televíziu s vysokou kvalitou obrazu, alebo sledovať svoje obľúbené filmy s VIVAX DVD prehrávačom, pretože naše výrobky sú užívateľsky prívetivé. Netreba zabudnúť na potešenie pri cestovaní, VIVAX prenosné DVD prehrávače sú pripravené poskytnúť potešenie deťom sledovaním animovaných filmov na cestách. Cesta ubieha rýchlejšie a množstvom zábavy. Použite náš moderný dizajnový digitálny fotorámik pre zachytenie Vašich spomienok z cestovania.

COOL

Prvým predpokladom aby ste sa cítili v určitom priestore je komfortne, príjemne zohriaty a čistý vzduch. VIVAX COOL klimatizačné jednotky boli navrhnuté v súlade s najnovšími inovatívnymi technologickými pokrokmi, ktoré sú viditeľné na tichej a spoľahlivej práci a úspore energie pri chladení a vykurovaní. VIVAX klimatizačné jednotky majú záruku po dobu 3 rokov, poskytujeme pravidelný ročný servis vykonávaný autorizovaným servisným strediskom VIVAX. Aj preto sú VIVAX COOL klimatizačné jednotky sú po určitú dobu najpredávanejšie klimatizačné jednotky na chorvátskom trhu.

O značke VIVAX

HOME

VIVAX malé domáce spotrebiče musia potešiť každého, aj tie najnáročnejšie ženy v domácnosti zriaďujúce kuchyňu a domácnosť. Bez ohľadu na to, ktorý VIVAX spotrebič zvolíte: chladnička, rúra alebo mikrovlnka, dostanete odolné a spoľahlivé zariadenie s elegantným dizajnom. Vyberte si zariadenie, ktoré vyhovuje Vašim požiadavkám a interiéru. Užívajte si zariadenia VIVAX HOME, pretože boli vytvorené práve pre vás!

VOX

Moderné navrhnutý VIVAX mikro Hi-Fi systém obohatí Váš domov Vašimi obľúbenými melódiami, rovnako ako aj naše prenosné rádiové zariadenia. Netreba zabudnúť ani na naše telefóny, alebo navigačné zariadenia VIVAX, ktoré vás udržia na správnej ceste. Urobte si svoj život ľahší, plný radosti pri používaní našich zariadení VIVAX VOX.

MOBILE

Elegantný dizajn a plne vybavený VIVAX Smartphone s dokonalou zhodu kvality a ceny vás prekvapí a umožní vychutnať si svoj život ešte viac. Dual SIM, Dual Core, Android 4.2 a ďalšie skvelé špecifikácie vám poskytnú funkčnosť, jednoduchosť a zábavu. Odmeňte seba alebo Vašich blízkych vedomím, že ste investovali SMART!

TABLET

Sledujte trendy s tabletom VIVAX. Surfujte, počúvajte svoju obľúbenú hudbu, sledujte filmy alebo čítajte svoje obľúbené weby na VIVAX tabletoch. Rozširujeme a nastavujeme náš sortiment podľa Vašich potrieb, pretože naše zariadenia VIVAX sú vytvorené práve pre vás!

Klimatizácia VIVAX predajňa
Klimatizácie VIVAX Slovensko
luntask@gmail.com
0918 888 378
OD PRIOR, 1.poschodie
Andreja Hlinku 46
Piešťany 921 01

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok
8:30 - 17:00
Sobota
zatvorené
Nedela
zatvorené