Dizajnová klimatizácia VIVAX R+ ACP-12CH35AERI/I+ STRIEBORNÉ ZRKADLO

Elegantná klimatizácia VIVAX R+ ACP-12CH35AERI/I+ SILVER MIRROR ponúka kombináciu nadčasového dizajnu a pokročilých technológií pre optimálnu tepelnú pohodu. Vysoká energetická účinnosť, inteligentné čítanie teploty a vzdušné čistenie robia z tohto modelu ideálny výber pre moderný dom alebo kanceláriu.

282.50  bez DPH
339.00  s DPH

Máte záujem - kontaktujte nás

Rastúca potreba spojenia estetiky s funkcionalitou sa stáva kľúčovým aspektom vo výbere domácich spotrebičov. Práve preto sa klimatizácia VIVAX R+ ACP-12CH35AERI/I+ SILVER MIRROR stáva obľúbeným výberom mnohých spotrebiteľov. Tento model nie je len obyčajným klimatizačným zariadením - je to skvostná kombinácia vysokovýkonných technologických riešení a nadčasového dizajnu.

Najprv sa pozrime na dizajn. Zrkadlový povrch tejto klimatizačnej jednotky pridáva sofistikovaný dotyk každej miestnosti, či už je to moderný obývací priestor alebo luxusná kancelária. Jej minimalistický vzhľad skvele dopĺňa akýkoľvek interiér, pričom zároveň neodvádza pozornosť od ostatných prvkov v miestnosti.

V oblasti funkčnosti VIVAX R+ ACP-12CH35AERI/I+ SILVER MIRROR prichádza s rôznymi inovatívnymi riešeniami. Energetická účinnosť je kľúčová, keďže zariadenie je schopné efektívne chladiť alebo kúriť priestor bez nadmerného spotrebovania energie. Vďaka funkcii "I feel" je schopné detekovať aktuálnu teplotu v miestnosti a automaticky upraviť svoj výkon tak, aby poskytovalo optimálnu tepelnú pohodu. Toto je obzvlášť užitočné v oblastiach s meniacimi sa poveternostnými podmienkami, pretože udržuje konzistentnú teplotu bez potreby neustáleho upravovania nastavení.

Je tiež dôležité poznamenať, že toto zariadenie je vybavené modernými čistiacimi technológiami, ktoré pomáhajú eliminovať alergény a znečisťujúce látky zo vzduchu. Pre tých, ktorí trpia alergiami alebo majú citlivé dýchacie systémy, je toto zariadenie nielen o komforte, ale aj o zdraví.

Na záver, možnosť ovládať klimatizáciu prostredníctvom WiFi a aplikácie NethomePlus znamená, že môžete mať kontrolu nad svojím zariadením kedykoľvek a odkiaľkoľvek, čo pridáva ďalší stupeň pohodlia a flexibility do vášho každodenného života.

Klimatizácia VIVAX predajňa
Klimatizácie VIVAX Slovensko
luntask@gmail.com
0918 888 378
OD PRIOR, 1.poschodie
Andreja Hlinku 46
Piešťany 921 01

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok
8:30 - 17:00
Sobota
zatvorené
Nedela
zatvorené