Podlahová klimatizácia VIVAX ACP-18CT50AERI/I3VIVAX ACP-18CT50AERI/I3 je pokrokový podlahový klimatizačný systém s 3D invertorovou technológiou, ktorý ponúka optimálne chladenie, vykurovanie a úsporu energie. Ovládajte ho pomocou WiFi a aplikácie NethomePlus a vychutnajte si čistý vzduch v energetických triedach A++ a A+.

Zadarmo!

Máte záujem - kontaktujte nás

Predstavte si podlahový klimatizačný systém, ktorý neprináša len príjemnú teplotu, ale aj technologické vymoženosti budúcnosti. VIVAX ACP-18CT50AERI/I3 je pokrokový mono split systém s ohromujúcim výkonom 4,98 kW, ktorý ponúka nie len vynikajúce chladenie a vykurovanie, ale aj značné úspory energie vďaka svojej 3D invertorovej technológii.

S týmto zariadením môžete očakávať rovnomernejšie a komfortnejšie prúdenie vzduchu, vďaka jeho horizontálnym a automatickým vertikálnym odsávacím funkciám. A čo je ešte lepšie? Výkonný prachový filter zabezpečuje, že vzduch, ktorý dýchate, je čistší a zdravší. Navyše, vďaka funkcií "Cítim", systém inteligentne číta teplotu z miestnosti a automaticky prispôsobuje nastavenia pre optimálne chladenie či vykurovanie, pričom stále šetrí energiu. A aby ste mohli spokojne spávať, režim ECO zabezpečuje, že zariadenie šetrí ešte viac energie - až o 60 %.

Inovácie však nekončia tu. Vivax ACP-18CT50AERI/I3 je vybavený obojstranným odvodom vzduchu, ktorý efektívne smeruje studený vzduch nahor a teplý vzduch dolu, čím zaisťuje rýchlejšie dosiahnutie požadovanej teploty. Zároveň vás chráni pred priamym fúkaním vzduchu. Samočistiaci systém vnútornej jednotky sa postará o to, aby zariadenie zostalo čisté a efektívne, pričom päťročná záruka svedčí o jeho dlhodobej kvalite.

A ako čerešnička na torte, tento klimatizačný systém v energetických triedach A++ a A+ ponúka možnosť ovládania prostredníctvom WiFi modulov a aplikácie NethomePlus, čím sa stáva perfektným spoločníkom pre modernú domácnosť.

Klimatizácia VIVAX predajňa
Klimatizácie VIVAX Slovensko
luntask@gmail.com
0918 888 378
OD PRIOR, 1.poschodie
Andreja Hlinku 46
Piešťany 921 01

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok
8:30 - 17:00
Sobota
zatvorené
Nedela
zatvorené