Dizajnová klimatizácia VIVAX M ACP-07CH21AEMI/I

VIVAX M ACP-07CH21AEMI/I je moderná klimatizácia kombinujúca vysoký výkon s elegantným dizajnom. Energeticky účinná, s čistiacimi filtrami a inteligentným ovládaním pre optimálny komfort vo vašich priestoroch.

215.83  bez DPH
259.00  s DPH

Máte záujem - kontaktujte nás

Hľadáte spoľahlivú a energeticky účinnú klimatizáciu pre váš domov alebo obchod? Klimatizácia VIVAX M ACP-07CH21AEMI/I je tou pravou voľbou! Táto nástenná vnútorná jednotka s výkonom 2 346 kW je navrhnutá tak, aby splnila všetky vaše požiadavky. Vďaka špičkovým technologickým riešeniam ponúka vysokú energetickú účinnosť za akýchkoľvek poveternostných podmienok. K tomu pridajte estetický dizajn, ktorý sa hodí do každého interiéru, a máte ideálnu kombináciu výkonu a štýlu.

A to nie je všetko. S bio a prachovým filtrom táto klimatizácia zaručuje, že vzduch vo vašich priestoroch bude vždy čistý a zdravý. Funkcia "I feel" optimalizuje teplotu podľa aktuálnych podmienok v miestnosti, čím šetrí energiu a zabezpečuje maximálny komfort. A s možnosťou ovládania cez WiFi budete mať vždy kontrolu nad vaším klimatizačným systémom, kdekoľvek sa nachádzate.

Klimatizácia VIVAX predajňa
Klimatizácie VIVAX Slovensko
luntask@gmail.com
0918 888 378
OD PRIOR, 1.poschodie
Andreja Hlinku 46
Piešťany 921 01

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok
8:30 - 17:00
Sobota
zatvorené
Nedela
zatvorené