Dizajnová klimatizácia VIVAX R+ ACP-18CH50AERI/I+ STRIEBORNÉ ZRKADLO

VIVAX R+ ACP-18CH50AERI/I+ SILVER MIRROR je nástenná klimatizácia s výkonom 5,57 kW. Ideálna pre obchodné a obytné priestory, ponúka vysokú energetickej účinnosť, tichý chod a čistý vzduch vďaka bio filtru a ionizátoru. Je ovládateľná cez WiFi pomocou aplikácie NethomePlus.

340.83  bez DPH
409.00  s DPH

Máte záujem - kontaktujte nás

Dizajnová klimatizácia VIVAX R+ ACP-18CH50AERI/I+ SILVER MIRROR predstavuje najnovšiu generáciu nástenných vnútorných jednotiek pre multi split systémy. S jasne definovaným výkonom 5,57 kW sa stáva dokonalým spoločníkom pre všetky obchodné a obytné priestory. Jej design v odtieni SILVER MIRROR pridáva elegantný a sofistikovaný vzhľad, ktorý je rovnako funkčný ako esteticky príťažlivý.

Vývojári tejto jednotky venovali osobitnú pozornosť energetickej účinnosti, čo umožnilo zariadeniu dosiahnuť optimálny výkon za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Vďaka moderným technologickým riešeniam je schopná pracovať efektívne a ticho, vytváraju tak príjemnú atmosféru v interiéri. Bio filter spolu s ionizátorom zabezpečuje, že vzduch je nielen chladný, ale aj čistý, čo je ideálne pre ľudí s citlivosťou na alergény alebo iné vzdušné nečistoty.

Unikátna funkcia "I feel" znamená, že táto klimatizácia je citlivá na potreby svojich užívateľov. Vďaka senzorom v diaľkovom ovládači dokáže precízne čítať teplotu v miestnosti a prispôsobuje svoj výkon tak, aby bol vzduch vždy optimálne chladný alebo teplý, podľa potreby. S funkciami šetrenia energie a vysokej energetickej triedy, je táto jednotka nielen efektívna, ale aj ekonomicky výhodná.

Jednou z hlavných výhod je možnosť ovládať klimatizáciu cez WiFi pomocou aplikácie NethomePlus. Táto moderná funkcia umožňuje užívateľom mať plnú kontrolu nad svojím zariadením, kdekoľvek sú, čo zvyšuje komfort a pohodlie.

Klimatizácia VIVAX predajňa
Klimatizácie VIVAX Slovensko
luntask@gmail.com
0918 888 378
OD PRIOR, 1.poschodie
Andreja Hlinku 46
Piešťany 921 01

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok
8:30 - 17:00
Sobota
zatvorené
Nedela
zatvorené