Dizajnová klimatizácia VIVAX R+ ACP-09CH25AERI/I+ GOLD

Elegantná klimatizácia VIVAX R+ ACP-09CH25AERI/I+ GOLD s 2,93 kW, bio filterom a ionizátorom. Ovládanie cez NethomePlus. Energetická účinnosť A+++. Ideal pre obchodné a obytné priestory.

249.17  bez DPH
299.00  s DPH

Máte záujem - kontaktujte nás

Keď hovoríme o klimatizácii, často si predstavujeme strohé, industriálne zariadenie. Ale nová nástenná vnútorná jednotka VIVAX R+ ACP-09CH25AERI/I+ GOLD mení tento pohľad. Táto dizajnová klimatizácia je skutočným spojením výkonu a estetiky.

S nominálnym výkonom 2,93 kW je určená pre multi split systémy a je ideálnym riešením pre obytné i obchodné priestory. Už na prvý pohľad upúta svojim elegantným zlatistým dizajnom, ktorý sa stane výrazným doplnkom každého interiéru.

Avšak VIVAX R+ ACP-09CH25AERI/I+ GOLD neponúka len estetický zážitok. Jej výkonná technológia je podporená najnovšími inováciami v oblasti klimatizácie. Jej vysoká energetická účinnosť je zabezpečená najnovšími technologickými riešeniami, ktoré garantujú, že bude v každej situácii spĺňať všetky vaše požiadavky na chladenie a vykurovanie.

Jedným z hlavných rysov tejto klimatizácie je jej bio filter a ionizátor. Tieto funkcie sa starajú o odstránenie znečisťujúcich látok a alergénov zo vzduchu. Pre ľudí citlivých na rôzne vzduchové nečistoty alebo tých, ktorí trpia alergiami, je to neoceniteľná vlastnosť. Zabezpečuje, že dýchate čistý a zdravý vzduch.

VIVAX R+ ACP-09CH25AERI/I+ GOLD je tiež vybavená inteligentnou technológiou, vďaka ktorej môžete klimatizáciu ovládať z diaľky. Funkcia "Cítim" zisťuje teplotu v miestnosti a automaticky prispôsobuje výkon klimatizácie, čím šetrí energiu. Po zakúpení modulu WiFi môžete zariadenie ovládať aj prostredníctvom aplikácie NethomePlus.

Na záver, táto klimatizácia je nielen funkčným, ale aj estetickým doplnkom vašich priestorov. Je dokonalým spojením výkonu, technológie a dizajnu, ktorý ocenia všetci milovníci luxusu a kvality.

Klimatizácia VIVAX predajňa
Klimatizácie VIVAX Slovensko
luntask@gmail.com
0918 888 378
OD PRIOR, 1.poschodie
Andreja Hlinku 46
Piešťany 921 01

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok
8:30 - 17:00
Sobota
zatvorené
Nedela
zatvorené