Dizajnová klimatizácia VIVAX Q ACP-12CH35AEQIs R32

Objavte klimatizáciu Vivax Q ACP-12CH35AEQIs R32 s vysokým výkonom a úsporami energie. Vylepšená kvalita vzduchu, 3D invertorová technológia a pohodlie ovládania z vášho smartfónu. VIVAX – spoľahlivá volba pre váš domov.

474.17  bez DPH
569.00  s DPH

Máte záujem - kontaktujte nás

Vivax Q ACP-12CH35AEQIs R32 je dizajnová klimatizácia s nominálnym vykurovacím výkonom 3,81 kW a chladiacim výkonom 3,52 kW. Tentokrát nám VIVAX ukazuje, že aj v cenovo dostupnej kategórii je možné nájsť výrobky vysokej kvality. 3D invertorová technológia je v srdci tohto modelu, optimalizuje výkon a znižuje spotrebu energie. Aby ste dýchali čistejší vzduch, katalyzátorový filter eliminuje škodlivé plyny a nepríjemné pachy, zatiaľ čo prachový filter zastavuje nežiaduce častice v zariadení. Ako bonus, vnútorná jednotka ponúka samočistiacu funkciu, ktorá sa stará o kondenzát.

Vivax Q dizajn klima ACP-12CH35AEQIs R32 ide ďalej so svojimi funkčnými vlastnosťami. Funkcia "I feel" používa diaľkový ovládač a senzory na čítanie teploty v miestnosti a prispôsobuje ju tak, aby bola presne podľa vašich potrieb. Vďaka funkcii "Nasleduj ma", vnútorná jednotka rozpoznáva prítomnosť osôb v miestnosti a upravuje smer a intenzitu prúdenia vzduchu. Toto všetko sprevádza režim úspory energie a päťročná záruka. Ako týčka na torte, model využíva ekologický a efektívny chladiaci plyn R32 a dosahuje energetickej triedy A++ pri chladení a A+ pri vykurovaní. Pre tých, ktorí hľadajú pohodlie, možnosť ovládania cez WiFi a aplikáciu NethomePlus je k dispozícii po zakúpení príslušného modulu.

Klimatizácia VIVAX predajňa
Klimatizácie VIVAX Slovensko
luntask@gmail.com
0918 888 378
OD PRIOR, 1.poschodie
Andreja Hlinku 46
Piešťany 921 01

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok
8:30 - 17:00
Sobota
zatvorené
Nedela
zatvorené