Dizajnová klimatizácia VIVAX S PRO ACP-18CH50AESI R32 PRO

VIVAX S PRO ACP-18CH50AESI R32 PRO - revolučná klimatizácia kombinujúca výkon, energetickú efektívnosť a špičkovú kvalitu vzduchu pre váš domov.

949.17  bez DPH
1,139.00  s DPH

Máte záujem - kontaktujte nás

Klimatizácia VIVAX S PRO ACP-18CH50AESI R32 PRO predstavuje skutočný vrchol v oblasti klimatizácie. S jej úchvatným dizajnom a výkonnými technologickými riešeniami, táto jednotka kombinuje štýl a funkcionalitu v jednom balení. Táto klimatizácia nie je len o chladení alebo vykurovaní. S jej 3D invertorovou technológiou môžete dosiahnuť optimálne teplotné podmienky rýchlo a efektívne, pričom ušetríte energiu.

Jej tichý chod je ideálny pre tých, ktorí si cenia pohodlnej a tichej atmosféry doma. No to nie je všetko. VIVAX S PRO je vybavený radom filtrov, vrátane katalyzátorového a prachového filtra, ktoré zabezpečujú, že dýchate najčistejší vzduch. Sterilizácia vnútornej jednotky pri teplote 56 °C a UV svetlo zabezpečujú, že zariadenie je voľné od baktérií a ďalších mikroorganizmov.

S možnosťou pridania WiFi modulu a vzdialeným ovládaním prostredníctvom aplikácie NethomePlus máte plnú kontrolu nad svojou klimatizáciou kdekoľvek ste. Pridajte k tomu päťročnú záruku a energetickú triedu A++, a dostanete produkt, ktorý je nielen efektívny, ale aj spoľahlivý a ekologický.

Klimatizácia VIVAX predajňa
Klimatizácie VIVAX Slovensko
luntask@gmail.com
0918 888 378
OD PRIOR, 1.poschodie
Andreja Hlinku 46
Piešťany 921 01

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok
8:30 - 17:00
Sobota
zatvorené
Nedela
zatvorené