Tepelné čerpadlo VIVAX HPS-34CH100AERI/O1s R32Tepelné čerpadlo Vivax HPS-37CH110AERI/O4s R32 kombinuje inovatívne technológie s výkonom 10,4 kW na vykurovanie a chladenie. Efektívne využíva okolité teplo, ponúka dotykové ovládanie a modbus komunikáciu pre optimalizovaný domáci komfort.

2,232.50  bez DPH
2,679.00  s DPH

Máte záujem - kontaktujte nás

Vivax HPS-37CH110AERI/O4s R32 je moderná vonkajšia jednotka tepelného čerpadla, ktorá prichádza s vykurovacím výkonom 10,4 kW a chladiacim výkonom taktiež 10,4 kW. Tieto čerpadlá stanovujú nový štandard v oblasti domáceho vykurovania a chladenia. Vychádzajú z jednoduchého, no géniom nápadu: vziať teplo z vonkajšieho vzduchu a premiestniť ho do vášho domu. Tento proces začína v momente, keď chladiaca kvapalina prechádza cez expanzný ventil, čím dochádza k poklesu jej teploty a tlaku. V prípade, že vonkajší vzduch je teplejší ako kvapalina, teplo je absorbované a kvapalina sa mení na paru. Táto para potom prechádza kompresorom, zvyšuje svoju teplotu a tlak, a následne ohrieva vodu v domácich radiátoroch alebo podlahovom vykurovaní.

Keď voda prejde cez radiátory alebo podlahové kúrenie a odovzdá svoje teplo do miestnosti, chladiaca kvapalina sa vracia späť do chladnejšieho stavu, čím sa proces môže začať znova. Tepelné čerpadlo Vivax HPS-37CH110AERI/O4s R32 je navrhnuté tak, aby bolo spojené s centrálou v domácnosti. Obsahuje sofistikované ovládacie rozhranie, ktoré je spojené signálnym káblom, a moderný ovládač s dotykovými tlačidlami. Tento ovládač umožňuje užívateľovi vzdialené ovládanie čerpadla, nastavenie teploty, časovačov a monitorovanie systému v reálnom čase. Zariadenie tiež zahŕňa teplotné senzory a modbus komunikačný protokol, čo zvyšuje jeho prispôsobivosť v rôznych sieťových konfiguráciách.

Klimatizácia VIVAX predajňa
Klimatizácie VIVAX Slovensko
luntask@gmail.com
0918 888 378
OD PRIOR, 1.poschodie
Andreja Hlinku 46
Piešťany 921 01

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok
8:30 - 17:00
Sobota
zatvorené
Nedela
zatvorené