Tepelné čerpadlo VIVAX HPM-41CH120AERIs R32-3H9VIVAX HPM-41CH120AERIs R32-3H9: Inovatívne tepelné čerpadlo s DC Inverter technológiou, integrovaným 9 kW ohrievačom a energetickým hodnotením A+++. Efektívne, tiché a spoľahlivé riešenie pre vykurovanie, chladenie a teplú vodu.

6,354.64  bez DPH
7,625.57  s DPH

Máte záujem - kontaktujte nás

Moderné riešenie pre vykurovanie a chladenie vášho domova sa skrýva v technológii tepelného čerpadla VIVAX HPM-41CH120AERIs R32-3H9. S vyspelou invertorovou technológiou a integrovaným elektrickým ohrievačom s výkonom 9 kW tento model ponúka komplexné riešenie pre všetky vaše potreby v oblasti vykurovania a prípravy teplej úžitkovej vody.

Hlavnou silou tohto čerpadla je jeho schopnosť extrahovať teplo z vonkajšieho prostredia a vďaka kompresoru ho efektívne prenášať do vody, čím zabezpečuje konzistentné a účinné vykurovanie. V porovnaní s tradičnými metódami vykurovania to znamená významné úspory v oblasti spotreby energie.

Inštalačné riešenie, kde je hydromodul skrytý vo vnútri jednotky, zaručuje estetický a nenápadný vzhľad v exteriéri vašej nehnuteľnosti. Intuitívne používateľské rozhranie, kompatibilné s modernými komunikačnými technológiami, vám umožňuje mať plnú kontrolu nad celým systémom, a to vrátane prispôsobenia klimatických kriviek, nastavenia časovačov alebo monitorovania aktuálnej spotreby.

Jedinečná DC Inverter technológia v modeli HPM-41CH120AERIs R32-3H9 optimalizuje prevádzku čerpadla na základe aktuálnych potrieb, čo znižuje spotrebu energie a zároveň minimalizuje hluk pri prevádzke. Vďaka energetickému hodnoteniu A+++ je toto čerpadlo špičkovým riešením pre ekologicky a ekonomicky zameraných majiteľov domov.

Klimatizácia VIVAX predajňa
Klimatizácie VIVAX Slovensko
luntask@gmail.com
0918 888 378
OD PRIOR, 1.poschodie
Andreja Hlinku 46
Piešťany 921 01

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok
8:30 - 17:00
Sobota
zatvorené
Nedela
zatvorené