Dizajnová klimatizácia VIVAX S PRO ACP-24CH70AESI R32 PRO

Inteligentná klimatizácia VIVAX S PRO s aplikáciou NethomePlus. Energetická trieda A++ v chladení a UV sterilizácia pre zdravý vzduch.

Zadarmo!

Máte záujem - kontaktujte nás

Klimatizácia VIVAX S PRO ACP-24CH70AESI R32 PRO je vrcholom inovácie a technologickej excelentnosti. Toto zariadenie predstavuje kombináciu vysokého výkonu s inteligentnými riešeniami pre domácnosť.

Vďaka 3D invertorovej technológii je zabezpečená optimálna účinnosť a energetická úspornosť. Môžete tak dosiahnuť príjemnú teplotu v miestnosti, aniž by ste sa obávali vysokých elektrických účtov. K tomu pridajte nehlučnú prevádzku, ktorá zabezpečuje, že ani počas horúcich letných noci neprekazí váš spánok.

Táto klimatizácia však neponúka len komfortné chladenie alebo vykurovanie. Je to komplexný systém pre zlepšenie kvality vzduchu v domácnosti. Katalyzátorový a prachový filter spolu s UV sterilizáciou zabezpečujú, že vzduch, ktorý dýchate, je čistý a bez baktérií.

VIVAX S PRO ACP-24CH70AESI R32 PRO je vybavený množstvom funkcií, ktoré umožňujú jeho prispôsobenie podľa vašich potrieb. 3D prúdenie vzduchu, režim ECO a množstvo rýchlostí ventilátora vám dávajú plnú kontrolu nad prostredím vo vašej domácnosti.

Klimatizácia VIVAX predajňa
Klimatizácie VIVAX Slovensko
luntask@gmail.com
0918 888 378
OD PRIOR, 1.poschodie
Andreja Hlinku 46
Piešťany 921 01

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok
8:30 - 17:00
Sobota
zatvorené
Nedela
zatvorené