Dizajnová klimatizácia VIVAX R+ ACP-12CH35AERI+ R32 STRIEBORNÉ ZRKADLO

Vivax R+ dizajnová klimatizácia: inteligentný výkon, eco-friendly a kontrolovaná cez WiFi. Výkon A+++ v chladení a A++ vo vykurovaní.

624.17  bez DPH
749.00  s DPH

Máte záujem - kontaktujte nás

Dizajnová klimatizácia Vivax R+ ACP-12CH35AERI+ R32 SILVER MIRROR je skutočným výrazom inovácie v oblasti klimatizačných systémov. Výnimočná funkcia "I feel" umožňuje zariadeniu prispôsobiť sa aktuálnym potrebám vášho prostredia v reálnom čase – to všetko pomocou diaľkového ovládača a integrovaných senzorov. Táto klimatizácia nie je len o výkone, je o inteligentnom výkone. Vo vnútri zariadenia sa nachádzajú špičkové komponenty, ktoré zabezpečujú optimálnu teplotu, rýchlosť ventilátora a energickú efektívnosť.

Externá jednotka je vybavená kompresorovými a kondenzátorovými ohrievačmi, ktoré zabezpečujú bezproblémovú prevádzku vnútornej jednotky, a to najmä vo vykurovacom režime. S funkciou úspory energie sa môžete spoľahnúť na to, že klimatizácia funguje efektívne bez nadmerného výkonu. Kvalita a trvanlivosť zariadenia sú potvrdené päťročnou zárukou a jeho eco-friendly prístupom vďaka použitiu plynu R32. A s modulmi WiFi sa kontrola klimatizácie stáva hračkou vďaka aplikácii NethomePlus.

Klimatizácia VIVAX predajňa
Klimatizácie VIVAX Slovensko
luntask@gmail.com
0918 888 378
OD PRIOR, 1.poschodie
Andreja Hlinku 46
Piešťany 921 01

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok
8:30 - 17:00
Sobota
zatvorené
Nedela
zatvorené