Dizajnová klimatizácia VIVAX M ACP-24CH70AEMIs R32

Skúsenosť s klimatizáciou na novom úrovni. Vivax M ACP-18CH50AEMIs R32 ponúka vysoký výkon, úspory energie a dokonalú čistotu vzduchu.

999.17  bez DPH
1,199.00  s DPH

Máte záujem - kontaktujte nás

Vivax M ACP-18CH50AEMIs R32 predstavuje nový štandard v oblasti klimatizácií, kombinujúc elegantný dizajn s pokrokovými technológiami. Jej výkonnosť nie je len výsledkom vysokého vykurovacieho a chladiaceho výkonu, ale aj vďaka 3D invertorovej technológii, ktorá zabezpečuje optimálny chod zariadenia s významnými úsporami energie.

Bio filter je výnimočný svojím zložením, ktoré kombinuje biologický enzým a eko filter na zachytávanie prachu a neutralizáciu škodlivých mikroorganizmov, poskytujúc tak čistý a zdravý vzduch v interiéri. Samočistiaci mechanizmus zabezpečuje, že klimatizácia zostáva čistá a efektívna, minimalizuje riziko akumulácie nečistôt a mikroorganizmov.

Jedinečná funkcia "I feel" poskytuje komfort smerovaný k používateľovi, čo zabezpečuje ideálne teplotné podmienky tam, kde to skutočne potrebujete. A s funkciou úspory energie môže zariadenie poskytnúť chladiaci výkon efektívne, bez zbytočného plytvania energiou. Vivax M ACP-18CH50AEMIs R32 je skutočne klimatizácia budúcnosti, ktorá zohľadňuje tak životné prostredie, ako aj komfort užívateľa.

Klimatizácia VIVAX predajňa
Klimatizácie VIVAX Slovensko
luntask@gmail.com
0918 888 378
OD PRIOR, 1.poschodie
Andreja Hlinku 46
Piešťany 921 01

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok
8:30 - 17:00
Sobota
zatvorené
Nedela
zatvorené